Biz Kimiz?

 


Biz, bağlı olduğumuz SACİT ZORLU METAL Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile yapı sektöründe kazandığımız bilgi, tecrübe ve gücü TEMALU markası altında toplayarak; ürün ve hizmetlerimizi, Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı hedefleyen bir online alışveriş platformuyuz. 


Ayrıca; alüminyum profil ve aksesuar üretimi, dış cephe projelendirme, dış cephe imalat ve uygulama, proje bazlı satış, toptan satış ve perakende satış olmak üzere Türkiye’nin, yapı sektörüne 6 farklı koldan aktif olarak hizmet veren ilk e-ticaret şirketiyiz.

 

Sahip olduğumuz toplam 5000 m2 stok ve 22000 m2  üretim alanı sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerimize istedikleri ürünü; uygun fiyat, hızlı teslimat, kaliteli ve güvenli alışveriş mottoları ile sunuyor; Türkiye Yapı Sektöründe e-ticaret kültürünün benimsenmesi için çabalıyoruz.


Üretici kimliğimizin yanı sıra, internet sitemizde bulabileceğiniz pek çok markanın, sergilediğimiz belgeler ile tasdikli, yetkili satıcısı ve bölge bayisi konumundayız. Bu doğrultuda sahip olduğumuz gücü, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine daha hızlı cevap vermek ve daha pratik çözümler üretmek için kullanabilmekteyiz.


Satış ve uygulama süreçlerindeki tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kolay öngörebiliyoruz. Bu nedenle internet sitemizde gerçek ürün görselleri kullanıyor, doğru teknik bilgilerle müşterilerimize orijinal ürün sözü veriyoruz.

 

Müşterilerimizle iletişimde olmayı önemsiyoruz. Bu nedenle, ‘Mesaj Bırakın’ bölümünün işlevini teknik destekten daha ileriye götürebilmek için çok çalışıyor; müşterilerimizin bu bölüm sayesinde bize ulaşarak, aradıkları her ürünü bulabilmeleri ve stoklara bağlı kalmadan istedikleri miktarda satın alabilmeleri için çabalıyoruz.

 

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle, iş süreçlerimizin tamamını gözden geçiriyor; müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte büyüyor, birlikte gelişiyoruz.

 

Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

 

  

 

 

 

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı